0 سال سابقه
0 مشتریان
0 محصولات

تاریخچه ما

راه موفقیت ما را بدانید

شرکت نواندیشان آریاگستر در سال 1389 با همکاری گروهی از متخصصین مجرب در حوزه های فناوری اطلاعات ، اقتصاد ، منابع انسانی و امور مالی شکل گرفت . آریاگستر با بهره گیری از ابزارو مفاهیم روز جهانی و ایرانی به تولید نرم افزار های کاربردی پرداخته است.تجربه و دانش فنی کارشناسان این شرکت نقش مهمی در رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت راه کارهای ارائه شده و افزایش سرعت تولید نرم افزار داشته است . در حال حاضر آریاگستر با پشتوانه تجربه و بلوغ فنی کارشناسان خود در طراحی و توسعه نرم افزارهای مدیریت اطلاعات تکیه گاه مناسبی برای مدیران سازمانها در جهت روشمند نمودن و بهبود فرایندهای کسب و کار خود میباشد.

1389

شکل گیری شرکت

تشکیل هسته اولیه شرکت با به اشتراک گذاری تجارب مهندسین ما

1393

ورود به دنیای وب

با هدف از بین بردن مرز های جغرافیایی تولید برنامه های تحت وب با آخرین تکنولوژی روز آغاز شد

1400

ورود به دنیای سخت افزار

با توجه به نیاز مشتریان و جذب سرمایه بخش سخت افزار شرکت راه انداری شد

نواندیشان آریاگستر

چشم انداز ما

از کلیه ارکان شرکت انتظار میرود؛ درك و توجهی عميق نسبت به سياست‌ها و مفاد این خط مشی و بیانیه های پشتیبان داشته باشند و حداكثر تلاش و اراده خود را برای دستیابی به اهداف به کار گيرند.از طریق فرایندهای ارزیابی و اثر بخشی با دریافت گزارشهای پایش و تحلیل اهداف در دوره‌هاي زماني مشخص، از عملکرد مناسب سیستم مدیریت یکپارچه، برآوردن شدن الزامات و بهبود مستمر آن اطمینان حاصل خواهد شد.

ماموریت ما

هدف نهایی از توسعه نرم افزار ارائه گزارشات تصمیم ساز و مدیریتی ، در جهت ارتقاء هوش سازمانی در شرکتها و موسسات استفاده کننده از محصولات آریاگستر میباشد. در حال حاضر مهمترین ماموریت کلیه ارکان آریاگستر ، تحقق اهداف تعیین شده میباشد